"Łowisko 2 stawy" - gospodarstwo agroturystyczne położone jest 25km od granicy polsko - niemieckeij w małej miejscowości Chromów gm. Bobrowice. To 8ha wspaniałego miejsca dla wędkarzy, grzybiarzy i zwolenników wypoczynku na łonie natury. Na terenie łowiska znajdują się wśród drzew i zieleni dwa piękne stawy. Można w nich złowić smakowite pstrągi, złotawe karpie, szczupaki, jesiotry i sumy.
 

  Jest to doskonałe miejsce by wraz z rodziną, przyjaciółmi odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Na terenie łowiska jest możliwość organizowania większych imprez okolicznościowych np. spotkań integracyjnych. Oferujemy pyszne menu i doskonałą obsługę. Dodatkowego klimatu temu miejscu nadają rozległe zielone lasy i płynąca wzdłuż rzeka Bóbr, która jest zarazem wspaniałym kąpieliskiem. Cały teren jest malowniczy i naturalny położony 500m za wioską z możliwością noclegów w komfortowych domkach.

 

Godziny otwarcia:

Uzależnione od pory roku - proszę dzwonić 695100565
Łowisko w styczniu i lutym nieczynne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisali o nas:
- Urząd gminy Bobrowice
- Samorząd Gmin Powiatu Krośnieńskiego
- VII Euroregionalne Targi Agroturystyki i Kultury
- Ferienbauernhofe in der Euroregion Spree-Neibe-Bober

   Serdecznie zapraszamy miłośników wędkowania, ciszy i spokoju, ale i też dobrej kuchni, gdyż oferujemy świeże, smażone, wędzone ryby oraz przetwory własnej roboty.